Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zostań magistrem nauk o żywności z programem EIT Food!

Chcesz zdobyć dogłębną wiedzę na temat systemów żywnościowych i wykorzystać ją do napędzania przyszłej transformacji systemu żywnościowego? EIT Food prowadzi nabór do programu „Master in Food Systems”. Aplikacje można składać do 25 czerwca 2024.

Program „Master in Food Systems” (MFS) to zintegrowany program studiów magisterskich organizowany przez instytucje akademickie i partnerów przemysłowych z całej paneuropejskiej sieci partnerów EIT Food. Jego celem jest przygotowanie studentów do przyszłej transformacji systemu żywnościowego i zwiększenia konkurencyjności przyszłych firm zatrudniających.

Program MFS promuje głęboką wiedzę o systemie żywnościowym jako zintegrowanym łańcuchu wartości, zapewniając studentom możliwość studiowania kolejno w trzech instytucjach akademickich, które zapewniają wyraźnie różne bloki semestralne, z których każdy koncentruje się na określonych obszarach systemu żywnościowego. Jest to połączone z projektem/pracą dyplomową pod kierunkiem partnera i zajęciami pozaakademickimi oferowanymi przez partnerów przemysłowych.

Uniwersytety, które uczestniczą w programie, opracowały odrębne bloki obejmujące określone obszary systemu żywnościowego. Łącząc trzy z tych bloków, studenci zdobywają zintegrowaną wiedzę na temat systemu żywnościowego poprzez różne kombinacje ścieżek (np. produkcja podstawowa + przetwarzanie żywności + nauki konsumenckie lub produkcja żywności + logistyka + cyfryzacja).

Program skierowany jest do studentów dowolnej narodowości, którzy uzyskali tytuł licencjata (zdobyli 180 punktów ECTS lub inne punkty równoważne) w naukach rolniczych, biologicznych/naukach przyrodniczych, naukach o żywności, chemii, bezpieczeństwie żywności, żywienia i/lub ekonomii i zarządzania lub jakikolwiek inny dyplom licencjata (180 punktów ECTS lub inne punkty równoważne), potwierdzające wiedzę w wymienionych dziedzinach.

Nabór jest otwarty do 25 czerwca 2024 r.

Opłaty: 9 000 euro dla studentów z UE oraz 18 000 euro dla studentów spoza UE za rok akademicki.

Uniwersytety: Universität Hohenheim, Uniwersytet Warszawski, Università Di Torino, Lund University, University of Reading i Aarhus University.

Link do aplikacji

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.