Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zestaw informacyjny dla miast zainteresowanych udziałem w misji UE

Komisja Europejska opublikowała zestaw informacyjny dla miast pt. „100 neutralnych dla klimatu i inteligentnych miast do 2030”. Publikacja zawiera wyczerpujące informacje na temat unijnej misji i dedykowana jest miastom, które chcą wziąć w niej udział.

Zestaw informacyjny składa się z dwóch części. Część I „Zrozumieć misję miast” to praktyczny przewodnik, który pomoże miastom przygotować się do uczestnictwa w misji. Część II „Krótki przewodnik po neutralności klimatycznej miast” określa zasoby i strategie na rzecz neutralności klimatycznej, które można wdrożyć na poziomie miasta.

Publikacja zawiera również element „Często Zadawane Pytania”, który zawiera odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników podczas webinarium „Misja Neutralnych Klimatycznie i Inteligentnych Miast” z 1 października 2021. Dokument  będzie aktualizowany na bieżąco, wraz z nowymi pojawiającymi się pytaniami.

Wszystkie podmioty zainteresowane uczestnictwem w misji dedykowanej miastom, zapraszamy do rejestracji już teraz. [REJESTRACJA]

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.