Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie na warsztaty EIT Food dla profesjonalistów z sektora spożywczego

EIT Food rozpoczęło  nabór uczestników na warsztaty dla osób zatrudnianych w sektorze spożywczym: NPD Skills na temat rozwoju nowych produktów. Pierwsza runda rekrutacji jest otwarta do 13 marca 2022.

Warsztaty skierowane są do profesjonalistów zainteresowanych sektorem spożywczym. Program obejmuje przegląd współczesnych wyzwań związanych z rozwojem nowych produktów w przemyśle spożywczym i ma na celu przekazanie wiedzy na temat narzędzi, technik i najlepszych praktyk wsparcia procesu rozwoju nowych produktów i umożliwienia uczestnikom uczenia się poprzez doświadczenie.

Uczestnicy mogą liczyć na rozwój swoich umiejętności dzięki sesjom przetwarzania żywności na żywo, ocenom sensorycznym, multimedialnym materiałom dydaktycznym, wirtualnym wizytom w przedsiębiorstwie, pracy zespołowej, ćwiczeniom opartym na symulacji oraz analizie doświadczeń w rozwoju nowych produktów globalnych firm i startupów. Ponadto NPD Skills oferuje możliwość prezentowania wyników badań własnych i pomysłów na rozwój nowych produktów.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie EIT Food.

Pierwsza runda rekrutacji na warsztaty jest otwarta do 13 marca 2022. Rekrutacja zakończy się 24 kwietnia 2022.

Zgłoś się na warsztaty NPD Skills 2022

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.