Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zademonstruj swoją innowacyjną, zieloną technologię w konkursie Demo4Green

Do 29 sierpnia 2022 otwarte jest zaproszenie do zgłaszania innowacyjnych zielonych technologii, które zostaną zademonstrowane w udostępnionych przestrzeniach szkoleniowych TLF (Teaching and Learning Factories ). Zwycięzcy odpowiedzialni za wdrożenie demo otrzymają bon o wartości 10 tys. euro każdy.

Projekt Demo4Green kierowany jest do start-upów i MŚP, chcących zaprezentować swoją innowacyjną, zieloną technologię w przemyśle wytwórczym. Zapraszamy przedsiębiorców technologicznych, przedstawicieli MŚP lub startupów, pracowników ośrodków badawczych, naukowców oraz studentów do udziału w programie szkoleniowym z możliwością zademonstrowania nowej zielonej technologii oraz pozyskania wsparcia w procesie wprowadzania technologii na rynek.

Wybraną technologię zaprezentuje Łukasiewicz PIAP, a laureat konkursu otrzyma voucher o wartości  10 000 euro, za pomocą którego będzie można sfinansować następujące koszty:

  • Przetestuj zanim zainwestujesz (Test Before Invest) – oprócz stanowisk testowych, możliwość zorganizowania warsztatów demonstracyjnych z użytkownikiem końcowym i weryfikacja wymagań.
  • Komunikacja działań i wyników poprzez tworzenie materiałów promocyjnych (np. wideo, broszura).

Laureat konkursu będzie mógł także skorzystać z:

  • wsparcia realizacji projektów – w tym np. dostępu do infrastruktury, warsztatów demonstracyjnych, usług wsparcia biznesu (np. organizacja spotkań business to business);
  • coachingu indywidualnego, dotyczącego rozwoju biznesowo-technologicznej mapy drogowej, finansowania, strategii IP;
  • wsparcia umiejętności, dostępu do bezpłatnych materiałów edukacyjnych online, takich jak ścieżka nauki online, opracowana przez projekt DEMO4Green (np. jak wdrożyć demo)

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 sierpnia 2022, 17:00 (CET).

APLIKUJ

CZYTAJ TAKŻE: Demo4Green – nowy program EIT Manufacturing dla naukowców i przedsiębiorców

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.