Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
W tle zdjęcie grupy kolorowo ubranych ludzi wśród niedojrzałego, zielonego łanu zboża. Na pierwszym planie nazwa wydarzenia, data i miejsce oraz logotypy organizatorów.

Zaangażuj się w sieci doradcze programu HE – zgłoś udział w spotkaniu Europejskiej Sieci WPR

Dyrekcja Generalna ds. Rolnictwa Komisji Europejskiej i Rozwoju Obszarów Wiejskich (DG AGRI) oraz Instrument Wspierania Innowacji i Wymiany Wiedzy – EIP-AGRI organizuje spotkanie brokerskie Europejskiej Sieci Wspólnej Polityki Rolnej pn. „Zaangażuj się w sieci doradcze programu Horyzont Europa”. Spotkanie odbędzie się w Sofii (Bułgaria), w dniach 17-18 stycznia 2023 r.

Wydarzenie będzie poświęcone sieciowaniu i nawiązywaniu kontaktów między doradcami, rolnikami, naukowcami i innymi zainteresowanymi stronami w celu wsparcia przygotowania wniosków do nadchodzących konkursach w ramach programu Horyzont Europa w sieciach doradczych. Ponadto wydarzenie stworzy możliwość wymiany wiedzy oraz innowacyjnych pomysłów i praktyk, które mogą zainspirować potencjalnych wnioskodawców do wzięcia udziału w kolejnym konkursie Horyzontu Europa.

Pozostałe cele spotkania to:

  • zwiększenie świadomości doradców i rolników na temat możliwości uczestnictwa w projektach Horyzontu Europa i oferowanych możliwościach pod jego wezwaniami;
  • przybliżenie tematów, które są zawarte w programie prac Klastra 6 Horyzontu Europa na lata 2023-2024;
  • wsparcie potencjalnych wnioskodawców w znalezieniu potencjalnych partnerów;
  • wymiana informacji na temat zaproszenia i jego tematów, w ten sposób przyczynianie się do poprawy jakości wniosków.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Formularz aplikacyjny

Termin przekazywania zgłoszeń upływa 17 listopada 2022 r. do godz. 23:59 (CET) – termin wydłużony do dnia 21 listopada godz. 11:59 czasu środkowoeuropejskiego

Liczba miejsc ograniczona. Organizator skontaktuje się w wybranymi do udziału osobami do końca listopada br.

W  przypadku dodatkowych pytań Organizator prosi o kontakt pod adresem e-mail: innovation-knowledge@eucapnetwork.eu

Więcej informacji o spotkaniu jest na stronie KE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.