Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zostań ekspertem oceniającym wnioski w Komisji Europejskiej

(Data i czas/Date & Time):
07/03/2024  10:00 - 11:15
(Miejsce/Location):
On-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Wschodnia serdecznie zaprasza na webinarium: „Zostań ekspertem oceniającym wnioski w Komisji Europejskiej”.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, na którym dowiedzą się Państwo jak dołączyć do grona ekspertów KE oraz z jakimi obowiązkami wiąże się ta funkcja.

W pierwszej części szkolenia, przez Magdalenę Wójtowicz z HPK PPW  zostaną przedstawione kwestie formalne jakie trzeba spełnić, aby zostać ekspertem oraz jak zarejestrować się w bazie ekspertów.

W drugiej części będziemy gościć ekspertkę oceniającą wnioski KE: Panią dr hab. inż. Sabinę Angrecką, prof. URK, która przedstawi Państwu własne doświadczenia oraz przekaże cenne wskazówki dotyczące wypełniania profilu eksperta.

Termin: 7 marca 2024 roku, godz.: 10:00 – 11:15
Miejsce: online, platforma clickmeeting

REJESTRACJA

Wydarzenie to organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE. Więcej informacji.

HPK PPW zaprasza na wydarzenia w marcu związane z Horyzontem Europa oraz Naukami o Życiu.
Wszystkie szczegóły oraz informacje dostępne będą na naszej stronie.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.