Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Współpraca partnerska w największym europejskim ekosystemie innowacji EIT

(Data i czas/Date & Time):
21/06/2023  10:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
Sala:
online
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR
Współorganizator:
KPK EIT

Zapraszamy na webinarium poświęcone współpracy partnerskiej w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), które odbędzie się 21 czerwca 2023 roku o godzinie 10:00.

W czasie spotkania opowiemy o możliwościach współpracy z poszczególnymi Wspólnotami Wiedzy i Innowacji (KICs) oraz korzyściach płynących z uczestnictwa w ekosystemie. Zaproszeni goście opowiedzą dlaczego warto dołączyć do ekosystemu innowacji EIT oraz podzielą się swoimi doświadczeniami. Odpowiemy także na wszystkie pytania. Wydarzenie odbędzie się w trybie online.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) to największy w Europie ekosystem innowacji, zrzeszający ponad 2000 organizacji partnerskich: korporacji, startupów, uczelni i instytucji badawczych, a także organizacji pozarządowych, miast i regionów.  EIT i animuje współpracę partnerską pomiędzy organizacjami, umożliwia rozwijanie i testowanie innowacyjnych rozwiązań, pomaga budować przedsiębiorczość oraz innowacyjność w firmach , a także wspiera tworzenie wysokiej jakości edukacji. EIT stanowi integralną część aktualnego Programu Ramowego UE w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa. Instytut działa za pośrednictwem 9 Wspólnot Wiedzy i Innowacji KIC, których działania skupione są wokół najważniejszych globalnych wyzwań, aktywnie działają: EIT Climate-KIC, EIT Digital, EIT InnoEnergy, EIT Health, EIT RawMaterials, EIT Food, EIT Manufacturing, EIT Urban Mobility  i EIT Culture & Creativity. Każda z wymienionych wspólnot EIT KIC skupia w swoim paneuropejskim ekosystemie ponad 100 organizacji, które wspólnie działają na rzecz innowacyjności Europy.

Ekosystem innowacji EIT to m.in:

  • Partnerska współpraca instytucji naukowych i biznesu w celu wprowadzenia innowacji na rynek
  • Networking i promocja na rynku europejskim
  • Testowanie i wdrażanie innowacji w firmach
  • Szkolenia dla przedsiębiorców – innowatorów
  • Finansowanie

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele wspólnot EIT KICs w Polsce, a także organizacje, które aktywnie uczestniczą w działaniach EIT jako partnerzy.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz jego agenda dostępne będą wkrótce.

Rejestracja/Registration

Bilet zwykły Ilość:

Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy się Zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta: Załóż konto.
Zakładanie konta / rejestracja - Pomoc.


In order to register for this event, please log in or if you don’t have your account please create the account.
Creating an account / registration - Help.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.