Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: Partnerzy wnoszący wkład do IHI – kto, jak i dlaczego?

(Data i czas/Date & Time):
12/10/2023  15:00 - 16:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, Inicjatywa na rzecz Innowacji w Dziedzinie Zdrowia

Biuro Inicjatywy na rzecz Innowacji w Dziedzinie Zdrowia (IHI) organizuje webinarium pt. „IHI contributing partners – who, why and how?”  które odbędzie się w czwartek 12 października 2023 roku w godzinach 15:00 – 16:30.

 

Wydarzenie skupi się na kilku ważnych aspektach dotyczących roli i wkładu partnera wnoszącego wkład w projekt IHI oraz procesu składania wniosków o zostanie partnerem wnoszącym wkład.

To webinarium adresowane jest przede wszystkim do:

  • obecnych partnerów wnoszących wkład,
  • organizacji ubiegających się o bycie partnerami wnoszącymi wkład w ramach bieżących zaproszeń do składania wniosków IHI oraz
  • organizacji, które mogą być zainteresowane byciem partnerami wnoszącymi wkład w przyszłych zaproszeniach.

 

Zachęcamy do udziału także koordynatorów projektów i konsorcja składające wnioski składające się z partnerów wnoszących wkład.

Gospodarzami wydarzenia będą: radca prawny Karolina Gutt-Mostowy i dyrektor finansowa IHI Gaëlle Lanckmans.

Wszystkie osoby zainteresowane mogą zarejestrować się poprzez link dostępny na stronie internetowej IHI, gdzie znajdą Państwo również dodatkowe informacje na temat wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.