Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie „Improve your Chances to Get Horizon Europe Funding” i konferencja w obszarze Zdrowie HEU

(Data i czas/Date & Time):
07/12/2023 14:30 - 08/12/2023 16:00
(Miejsce/Location):
Research Council of Lithuania
(Organizator/Organizer):
KPK HEALTH

Serdecznie zapraszamy na 2-dniowe wydarzenia w Wilnie (Litwa):

  • szkolenie „Improve your Chances to Get Horizon Europe Funding” organizowane 7 grudnia 2023 r. (w godz. 14:30 – 17:30)

Szkolenie jest organizowane przez projekty NCP HNN 3.0 i NCP_WIDERA.NET we współpracy z Research Council of Lithuania (LMT).

  • konferencję i spotkanie brokerskie „From Coalition to Networking: How to overcome common challenges in Cluster 1 & Cancer Mission in Baltic Region” organizowane 8 grudnia 2023 r. (w godz. 9:00 – 16:00)

Organizatorami konferencji i wydarzenia brokerskiego są Research Council of Lithuania (LMT) oraz Krajowe Punkty Kontaktowe z Estonii, Łotwy i Polski.

Obydwa wydarzenia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ze szczególnym uwzględnieniem uczestników z regionu Morza Bałtyckiego i krajów tzw. Widening pragnących aplikować do konkursów w klastrze Zdrowie i misji Rak programu Horyzont Europa. Uczestnicy z krajów widening’owych mogą ubiegać o Granty Podróżne – dofinansowanie wyjazdów na spotkania brokerskie.

Udział w obydwu wydarzeniach jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

Rejestracja na obydwa wydarzenia jest otwarta do 1 grudnia 2023 r.

Zarejestruj się

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorkami:

W LMT: sigita.bagdoniene@lmt.ltlaura.pekiene@lmt.lt

W KPK: dagmara.robakowska-hyzorek@ncbr.govpl, ewa.szkiladz@ncbr.gov.pl

 

Dodatkowo, polscy naukowcy będą mogli tu spotkać wysokiej klasy litewskich partnerów zainteresowanych wspólnym aplikowaniem do konkursu DAINA 3 na projekty realizowane przez polsko-litewskie zespoły badawcze ogłaszanym wspólnie przez Litewską Radę Naukową (Lietuvos mokslo taryba, LMT) i Narodowe Centrum Nauki. Ogłoszenie konkursu planowane jest na 15 grudnia 2023 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.