Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie podsumowujące prace projektu EU-IoT: od IoT do Cloud-Edge-IoT Continuum

(Data i czas/Date & Time):
30/03/2023  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line

Data: 30 marca 2023, godz. 10.00- 12.30 (spotkanie online)
Rejestracja na spotkanie: https://www.eventbrite.com/e/eu-iot-final-event-tickets-585843081427
Agenda spotkania: https://eucloudedgeiot.eu/eu-iot-final-event/ 

Konsorcjum europejskiego projektu EU-IoT (finansowany z Programu H2020), zaprasza Państwa do udziału w nadchodzącym spotkaniu podsumowującym wyniki prac projektu.
Od rozpoczęcia projektu w listopadzie 2020 r. jego celem było przekształcenie obecnej społeczności IoT składającej się z badaczy i innowatorów w Europie w coraz bardziej spójny, dynamiczny, zaangażowany i zrównoważony ekosystem, będący istotną częścią Internetu nowej generacji.

EU-IoT był istotnym akceleratorem dla europejskiego ekosystemu IoT, wspierając rozwój synergii, sprzyjając strategicznej koordynacji między projektami dotyczącymi Internetu rzeczy nowej generacji (NGIoT) i powiązanymi inicjatywami oraz promując przyjęcie rozwiązań IoT. Ponieważ projekt dobiega końca w marcu 2023 r., wydarzenie to stanowi okazję do refleksji nad osiągnięciami i wyciągniętymi wnioskami.

W ramach wydarzenia odbędą się prezentacje kluczowych interesariuszy, którzy przedstawią niektóre z najważniejszych wyników projektu, angażując się w inne odpowiednie projekty, które będą następstwem prac prowadzonych w ramach EU-IoT, takich jak inicjatywa EUCloudEdgeIoT.

Grafika wykorzystana w publikacji informacji o spotkaniu pochodzi ze strony: https://eucloudedgeiot.eu/eu-iot-final-event/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.