Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

SMI2G – Security Mission Information & Innovation Group Event 2024

(Data i czas/Date & Time):
22/05/2024 09:00 - 23/05/2024 17:30
(Miejsce/Location):
Campus Cyber

W dniach 22-23 maja 2024 r. w Paryżu odbędzie się kolejna edycja konferencji SMI2G – Security Mission Information & Innovation Group Event 2024, w obszarze bezpieczeństwa cywilnego.

To szczególne wydarzenie zapewni unikalną platformę networkingową, która będzie stymulować innowacyjne pomysły oraz tworzenie potencjalnych konsorcjów.

Konferencja zgromadzi przedstawicieli świata nauki i przemysłu, badaczy i innowatorów, poszukujących partnerów do międzynarodowych konsorcjów projektowych. Zaprezentowane zostaną przełomowe pomysły i nowatorskie technologie, odpowiadające tematyce konkursowej Programu Pracy 2024 w klastrze 3 – Bezpieczeństwo Cywilne na rzecz Społeczeństwa w Horyzoncie Europa (konkurs 2024 zostanie ogłoszony pod koniec czerwca br.).

Wydarzenie jest organizowane przez kluczowe organizacje z obszaru bezpieczeństwa, takie jak EARTO Working Group Security and Defence Research, EOS, IMG-S, ECSO, CMINE, ENLETS oraz projekt SEREN5.

Podczas wydarzenia odbędą się spotkania brokerskie (B2B) oraz będzie możliwość prezentacji pomysłu na projekty w ramach tzw. pitch session pod kątem konkursu 2024.

W imieniu Organizatorów serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału!

Rejestracja została już otwarta!

Zarejestruj się!

Uczestnicy z Polski mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w SMI2G – Security Mission Information & Innovation Group Event 2024. Wnioskodawcy mogą otrzymać refundację kosztów podróży i zakwaterowania w wysokości do 1000 euro.

Dofinansowanie to udzielane jest w ramach realizacji projektu NCP_WIDERA.NET.

Więcej informacji nt. zasad dofinansowania znajduje się TUTAJ.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.