Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo Circular Bio-based Europe JU – pierwszy konkurs i spotkanie partnerskie


Zapraszamy do udziału w pierwszym Dniu Informacyjnym oraz spotkaniu networkingowym organizowanym przez partnerstwo Circular Bio-based Europe JU (CBE JU), Komisję Europejską oraz Bio-Based Industries Consortium. Celem spotkania jest prezentacja nowego partnerstwa CBE JU, jego strategicznej agendy tj. SRIA (Strategic Research and Innovation Agenda), oraz tematyki pierwszego konkursu. Informacje oraz program spotkania dostępne na stronie CBE JU

Dzień informacyjny (on-line) odbędzie się 7 czerwca 2022 r. (wtorek) na kanale YouTube.

Natomiast na spotkanie networkingowe (brokerage) w sesji popołudniowej obowiązuje osobna rejestracja na platformie https://cbe-ju-info-day-2022.b2match.io/ Celem tej części jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym tematyką konkursową spotkania potencjalnych partnerów do współpracy w przyszłych projektach.

Z kolei 22 czerwca 2022 (środa) przygotowujemy dla Państwa krajową edycję dnia informacyjnego. Dedykowaną wiadomość zamieścimy wkrótce na naszych stronach. Wydarzenie to będzie uzupełnieniem spotkania w dniu 7 czerwca br. dlatego zachęcamy do udziału w obu wydarzeniach.

O CBE JU pisaliśmy także tutaj:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.