Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Międzynarodowy dzień informacyjny i spotkania brokerskie w ramach klastra 3 – Bezpieczeństwo cywilne na rzecz społeczeństwa

(Data i czas/Date & Time):
12/06/2024 - 13/06/2024
(Miejsce/Location):
On-line

W dniach 12-13 czerwca 2024 r. odbędą się dzień informacyjny i spotkania brokerskie poświęcone tematom konkursowym 2024 w klastrze 3 – Bezpieczeństwo Cywilne na rzecz Społeczeństwa. Spotkanie zostanie zorganizowane w formule hybrydowej, stacjonarnie w Brukseli oraz on-line.

Organizatorami wydarzenia są Komisja Europejska oraz międzynarodowa Sieć Krajowych Punktów Kontaktowych – SEREN5.

Podczas dnia informacyjnego eksperci KE przedstawią główne założenia konkursowe oraz przybliżą tematykę bieżącego konkursu w klastrze 3.

Spotkania brokerskie umożliwią Państwu nawiązanie ciekawych kontaktów oraz znalezienie potencjalnych partnerów projektowych.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z rejestracją znajdują się na stronie Security Research Map – Cluster 3 Infoday & Brokerage Event 12-13.06.2024 (b2match.io)

Miejsce wydarzenia:

Stacjonarnie: Thon Hotel Brussels City CentreAv. du Boulevard 17, 1210 Saint-Josse-ten-Noode, Brussels, Belgium

oraz w formule online

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy z Polski mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału: refundację kosztów podróży i zakwaterowania w wysokości do 1000 euro.

Uczestnicy z Polski mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w dniu informacyjnym. Wnioskodawcy mogą otrzymać refundację kosztów podróży i zakwaterowania w wysokości do 1000 euro.

Dofinansowanie to udzielane jest w ramach realizacji projektu NCP_WIDERA.NET.

Więcej informacji nt. zasad dofinansowania znajduje się TUTAJ.

 

Zachęcamy do aktywnego udziału!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.