Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Internet Nowej Generacji – sesja informacyjna na temat działań pilotażowych i polityki w zakresie wspólnego korzystania z Internetu

(Data i czas/Date & Time):
26/01/2023  14:00 - 16:00
(Miejsce/Location):
On-line

 

Data: 26 stycznia 2023 r., w godzinach 14:00-16:00 CET
Miejsce: spotkanie online

W dniu 26 stycznia 2023, Komisja Europejska organizuje webinarium online dotyczące konkursów w ramach programu Horyzont Europa, w tematach związanych z rozwojem Internetu Nowej Generacji (Next Generation Internet).

Inicjatywa Next Generation Internet (NGI), uruchomiona przez Komisję Europejską w 2018 r., ma na celu kształtowanie Internetu przyszłości jako interoperacyjnego ekosystemu platformowego, który ucieleśnia wartości wyznawane w Europie, takie jak:  otwartość, przejrzystość, prywatność, współpraca i ochrona danych.

Od momentu uruchomienia tej inicjatywy, KE sfinansowała ok. 800 projektów obejmujących wszystkie aspekty związane z rozwojem Internetu.

W ramach Programu Pracy 2022-2023 dla Klastra 4, inicjatywa NGI zaprasza do składania wniosków w ramach czterech tematów:

Nabór wniosków jest otwarty od 8 grudnia 2022 r. i zostanie zamknięty 29 marca 2023 r. o godz. 17:00.

Powyższe tematy, a także inne, związane z technologiami cyfrowymi, przemysłem i przestrzenią kosmiczną, zostały ujęte w Programie Pracy konkursów 2023-2024 dla Klastra 4.

Dodatkowo informujemy, że powyższe tematy zostały już zaprezentowane podczas Horizon Europe Cluster 4 Info Day, który odbył się w dniu 14 grudnia 2022 r.:

https://www.youtube.com/watch?v=gZwAGom6rFI

https://www.youtube.com/watch?v=JalqEajYz7c

Zachęcamy do obejrzenia nagrania przed spotkaniem, by jak najlepiej wykorzystać sesję Informacyjną.

Sesja Informacyjna skupi się w szczególności na zaproszeniu do składania wniosków w dwóch tematach dotyczących pilotów NGI oraz Policy Support Action.

Więcej informacji:
https://www.ngi.eu/event/next-generation-internet-info-session-on-pilots-and-internet-common/

Rejestracja na spotkanie:
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/NGI-Calls

W  zamieszczonej informacji wykorzystano grafikę ze strony: https://www.ngi.eu/events/ 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.