Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horyzont Europa dla początkujących

(Data i czas/Date & Time):
01/03/2024  10:30 - 12:00
(Miejsce/Location):
Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Sala:
konferencyjna CTT PK
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Południowo-Wschodnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Wschodnia serdecznie zaprasza na szkolenie: “Horyzont Europa dla początkujących”. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej.

Szkolenie jest skierowane do naukowców, przedsiębiorców, pracowników firm samorządowych i wszystkich innych osób zainteresowanych programem Horyzont Europa.
Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane podstawowe  informacje na temat Horyzontu Europa. Szczególnie zapraszamy na szkolenie osoby, które do tej pory nie miały kontaktu z projektami finansowanymi z programów ramowych, tj. Horyzont Europa, Horyzont 2020, 7. Program Ramowy.
Stacjonarna forma szkolenia, a także mała grupa uczestników to szansa na  zadawanie pytań, przedstawienie swoich wątpliwości, itp.

Termin: 1 marca 2024 roku, godz.: 10:30 – 12:00
Miejsce: Sala konferencyjna CTT PK – 2-gie piętro, budynek Galeria GIL, Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków

Serdecznie zapraszamy.
Ilość miejsc ograniczona: 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
Szkolenie jest bezpłatne.

REJESTRACJA

Wydarzenie to rozpoczyna ogólnopolską kampanię „Regiony na Horyzoncie”, której celem będzie zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE. Więcej informacji.

W marcu zapraszamy do Polski Południowo – Wschodniej na wydarzenia i szkolenia związane Horyzontem Europa oraz Naukami o Życiu.

Wszystkie szczegóły oraz informacje dostępne będą na naszej stronie:

https://www.gov.pl/web/hpk-polska-poludniowo-wschodnia/aktualnosci

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.