Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horizon Europe Pitching Session oraz 1-to-1 Meeting podczas Transport Research Arena (TRA2024)


 

W dniach 15-18 kwietnia 2024 r.  w Dublinie (Irlandia) odbędzie się konferencja Transport Research Arena (#TRA2024). Jest to najważniejsze europejskie wydarzenie transportowe. Konferencja stanowi wyjątkową okazję do poznania trendów w zakresie mobilności w różnych częściach Europy, osiągnięć w branży, a także dzielenia się najlepszymi praktykami w zakresie polityk i wdrożeń w tematyce transportowej.

 

Podczas konferencji projekt GREENET organizuje w dniu 17 kwietnia 2024 r. sesję pitchingową oraz spotkania w formule 1:1 meeting: TRA 2024 HORIZON EUROPE Proposal Pitching and 1-to-1 Meeting Opportunities .Udział w sesji, spotkaniu B2B jest doskonałą okazją do zaprezentowania się wnioskodawcom poszukującym partnerów do konsorcjum w konkursach programu Horyzont Europa oraz szerszej publiczności zgromadzonej na konferencji TRA 2024. 

Formuła sesji polega na przedstawieniu w formie krótkiej, zwięzłej, maks. 4 minutowej prezentacji swojej organizacji, pomysłu/propozycji projektu do konkursów w programie Horyzont Europa związanych z tematyką konkursową klastra 5 jak; nauki o klimacie, międzysektorowe rozwiązania dla klimatu, zrównoważone rozwiązania w zakresie dostaw energii i jej efektywnego wykorzystania, magazyny energii, paliwa alternatywne, rozwiązania dla sektora mobilności.

Termin nadsyłania prezentacji: 8 marca 2024 r.

Wszelkie informacje o sesji pitchingowej, wytyczne jak przygotować prezentacje, szablon prezentacji, format, adres mailowy, na który należy przesłać prezentację znajdują się TUTAJ

Podczas konferencji zainicjowano  możliwość nawiązania współpracy dla przyszłych wnioskodawców do programu Horyzont Europa poprzez platformę Transport Research Arena (TRA) – Matchmaking

Jest to niesamowita okazja do rozwinięcia potencjalnej współpracy podczas maksymalnie 20 wcześniej zaplanowanych spotkań B2B podczas konferencji TRA 2024.

Wszelkie informacje o możliwości spotkań 1:1 znajdują się TUTAJ

Uwaga: aby wziąć udział w sesji pitchingowej czy mieć możliwość umówienia spotkania poprzez platformę Matchmaking wymagana jest rejestracja jako uczestnik lub wystawca na TRA

Jednocześnie z radością informujemy, że istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu zainteresowanym uczestnikom z Polski, którzy wezmą udziału w TRA Pitching Session and 1:1 Meetings  podczas konferencji.

Uwaga: nie finansujemy udziału w samej konferencji!!!

Dofinansowanie to udzielane jest w ramach realizacji projektu NCP_WIDERA.NET

Więcej informacji nt. zasad dofinansowania znajduje się TUTAJ

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.