Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EUSPA Space Downstream Innovation Day


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu EUSPA Space Downstream Innovation Day, które odbędzie się 21 listopada 2023 r. w Pradze.

Podczas tego wydarzenia organizowanego przez Agencję Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego EUSPA zostaną zaprezentowane szczegółowe informacje na temat najbliższego naboru wniosków na dofinansowanie projektów B+R w ramach programu ramowego Horyzont Europa. Przedstawiciele EUSPA przedstawią także inne aktualne formy wsparcia podmiotów europejskiej branży kosmicznej, w tym w ramach szerokiego wachlarza możliwości inicjatywy CASSINI.

Program wydarzenia obejmuje również sesje brokerską i pitchingową, podczas których będą mieli Państwo możliwość prezentacji potencjału własnych firm i jednostek naukowych w międzynarodowej społeczności.

Partnerem wydarzenia i organizatorem sesji matchmakingowej jest konsorcjum realizujące projekt COSMOS4HE, którego członkiem jest KPK NCBR.

Wydarzenie odbędzie się hotelu MAMA SHELTER Veletržní 1502/20, 170 00 Praha 7-Holešovice (Czechy).

Rejestracja na wydarzenie, w tym na sesję brokerską, oraz szczegółowa agenda spotkania:

Rejestracja

Jednocześnie informujemy o możliwości ubiegania się przez polskich uczestników wydarzenia brokerskiego o pokrycie kosztów związanych z podróżą (koszty przejazdu i noclegu) w ramach projektu NCP_Widera.net.

Więcej informacji w tym zakresie znajdą Państwo na stronie projektu Widera (https://www.ncpwideranet.eu/travel-grants/ ) oraz stronie KPK: https://www.kpk.gov.pl/dofinansowanie-wyjazdow-na-wydarzenia-brokerskie , zaś w przypadku dalszych pytań w tym obszarze prosimy o kierowanie ich do Pani Katarzyny Buszkiewicz-Seferyńskiej (email katarzyna.buszkiewicz-seferynska@ncbr.gov.pl  ).

Serdecznie zapraszamy

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.