Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ECS Brokerage Event – spotkanie brokerskie w zakresie komponentów i systemów elektronicznych


ECS Brokerage Event 2023

 

Data: 7-8.02.2023
Miejsce:
Bruksela
Organizator:
Stowarzyszenia branżowe – AENEAS, EPoSS oraz Inside

W dniach 7-8 lutego 2023, w Brukseli, organizowane jest spotkanie brokerskie ECS Brokerage Event, w zakresie komponentów i systemów elektronicznych. Spotkanie organizowane jest przez trzy stowarzyszenia branżowe AENEAS, EPoSS oraz Inside, będące partnerami w europejskim partnerstwie – Wspólnym Przedsięwzięciu na rzecz Kluczowych Technologii Cyfrowych (KDT JU).

Spotkanie organizowane jest przy okazji otwarcia konkursu 2023 przez partnerstwo KDT JU i będzie poświęcone propozycjom projektowym w dziedzinie komponentów i systemów elektronicznych. Wydarzenie to będzie zatem znakomitą okazją do nawiązania współpracy i poszukiwania partnerów do projektów międzynarodowych.

Podczas spotkania będzie także dyskusja nad przyszłą agendą badawczą w zakresie komponentów i systemów elektronicznych, tzw. Strategic Research and Innovation Agenda- SRIA (ECS-SRIA 2024), a także prezentacja poświęcona inicjatywie „Czipy dla Europy” (Chips for Europe Initiative)- prezentowana będzie koncepcja zarówno platform projektowych, jaki i linii pilotażowych.

Więcej informacji oraz rejestracja na spotkanie: https://ecscollaborationtool.eu/ecs-brokerage-event-2023.html

W zamieszczonej informacji wykorzystano grafikę pochodzącą ze strony
https://www.smart-systems-integration.org/news/ecs-brokerage-2023-february-7-8

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.