Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ECS Brokerage 2024 – możliwość nawiązania współpracy w zakresie konkursów partnerstwa Chips JU


Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia

W dniach 20-21 lutego 2024, w Brukseli, organizowane jest spotkanie brokerskie ECS Brokerage Event, w zakresie podzespołów i systemów elektronicznych. Spotkanie organizowane jest przez trzy stowarzyszenia branżowe AENEAS, EPoSS oraz Inside, będące partnerami w europejskim partnerstwie Chips JU, reprezentujące podmioty prywatne z obszarów mikro- i nanoelektroniki, inteligentnych systemów zintegrowanych oraz systemów wbudowanych i cyberfizycznych.

Wydarzenie zgromadzi ponad 400 interesariuszy i kluczowych graczy w celu wymiany innowacyjnych pomysłów na projekty badawczo-rozwojowe oraz ułatwienie budowy przyszłych konsorcjów projektowych pod konkursy 2024 w ramach Chips JU (wcześniejszego partnerstwa KDT JU).
Uczestnicy będą mieli również okazję zaprezentować swoje pomysły na projekty w formie 5-minutowych prezentacji lub plakatów.

Agenda spotkania oraz więcej informacji na stronie: https://ecs-brokerage-event.eu/

Rejestracja na spotkanie jest już dostępna pod adresem: https://eu-ems.com/register.asp?event_id=4793

W zamieszczonej informacji wykorzystano grafikę pochodzącą ze strony:
https://ecs-brokerage-event.eu/ 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.