Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Działania Marii Skłodowskiej-Curie dla biznesu

(Data i czas/Date & Time):
24/06/2021  12:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
MS Teams
(Organizator/Organizer):
Inny, IZTECH
Współorganizator:
KPK, NCBR

Formularz-na-Webinarium-24.06.2021-fPolska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju organizują webinarium dotyczącego możliwości pozyskania funduszy na rozwój kadr, zwiększenia rozpoznawalności i kontaktów międzynarodowych firmy w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie Programu Ramowego Horyzont Europa. Webinarium odbędzie się 24 czerwca 2021 r. w godz. 12:00-14:00.

Nie bez przyczyny Maria Skłodowska-Curie jest patronką programu finansującego rozwój kadr dla badań i innowacji. Odzwierciedla jej wartości, osiągnięcia naukowe i wpływ wyników jej badań na społeczeństwo i gospodarkę. Działania Marii Skłodowskiej Curie są dla Ciebie, jeśli:

  • planujesz rozwój kadr w swojej firmie
  • chcesz rozwijać swoje badawcze i innowacyjne pomysły
  • myślisz o zdobywaniu nowych rynków dla wdrażania swoich rozwiązań
  • chcesz poszerzać swoje kontakty międzynarodowe i rozpoznawalność swojej firmy

Zainteresowane uczestnictwem osoby uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonego Formularza zgłoszeniowego (Formularz na Webinarium 24.06.2021) i przesłanie pod adresem: webinarium24-06-21@iztech.pl  w terminie do 22 czerwca 2021 r.

Program:

12:00-12:15Otwarcie i wprowadzenie do Programu Horyzont Europa dr inż. Zygmunt Krasiński – Prezes Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii
12:15-13:30MSCA – zasady programu i konkursów. Jaki grant wybrać?
Anna Wiśniewska – Ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
13:30-14:00Sesja Q&A

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.