Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Clean Aviation Day – virtual information & brokerage event


Inspirujące sesje informacyjne i spotkania 1:1 obiecujące zdobycie wiedzy i nawiązanie nowych kontaktów projektowych w ramach tematów partnerstwa Clean Aviation.

Partnerstwo Clean Aviation (CA JU)  łączące Unię Europejską i europejski przemysł lotniczy stworzyło najbardziej ambitny program związany z transformacją lotnictwa w kierunku neutralności klimatycznej w historii.  Jednak Clean Aviation nie zaczyna od zera, będzie opierać się na mocnych fundamentach, jakie stworzyły wspólne przedsięwzięcia „Clean Sky” i „Clean Sky 2”, Więcej o partnerstwie TUTAJ

Po części informacyjnej wydarzenia odbędzie się sesja networkingowa oparta na wcześniej zaplanowanych spotkaniach za pośrednictwem narzędzia b2match.

Wydarzenie online  odbędzie się 4 maja 2022 r.  i dostarczy szczegółowych informacji dla wszystkich tematów z pierwszego naboru wniosków w konkursie Clean Aviation, który został otwarty 23 marca 2022 r. Celem wydarzenia jest przedstawienie uczestnikom ogólnego zarysu tła politycznego konkursu, a także zebranie wszystkich zainteresowanych stron, które zamierzają ubiegać się o finansowanie w konkursie CA JU. Więcej o konkursach TUTAJ

Zapraszamy także na webinar KPK NCBR – szczegóły i rejestracja na stronie wydarzenia

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.