Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wsparcie udziału polskich organizacji w inicjatywach EIT

Ministerstwo Edukacji i Nauki wspiera uczestnictwo podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki – polskich partnerów we Wspólnotach Wiedzy i Innowacji (KICs) Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii EIT,  w latach 2021–2027. W ramach przedsięwzięcia finansowane będą koszty jednorazowej opłaty za przystąpienie do Wspólnoty lub rocznej opłaty członkowskiej dla partnerów głównych lub stowarzyszonych.

W ramach przedsięwzięcia finansowanie kosztów ww. opłat mogą uzyskać uczelnie, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, instytuty badawcze, międzynarodowe instytuty naukowe utworzone na podstawie odrębnych ustaw działające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, Centrum Łukasiewicz, instytuty działające w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Zgłoszenia przyjmowane są  w terminach:

  • do 15 grudnia 2021 r. – w przypadku podmiotu uczestniczącego we Wspólnotach w dniu ustanowienia przedsięwzięcia;
  • 90 dni od dnia wniesienia pierwszej rocznej opłaty członkowskiej w związku z uczestnictwem we Wspólnotach – w przypadku podmiotu, który przystąpił do Wspólnoty w okresie realizacji przedsięwzięcia.

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.