Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Women2Invest – społeczność EIT wspiera kobiety w karierze w venture capital

Społeczność EIT wspiera kobiety z wykształceniem STEAM w rozpoczęciu kariery w venture capital. Misją inicjatywy Women2Invest jest wspieranie talentów STEAM w ekosystemie inwestycyjnym, jednocześnie oferując inwestorom możliwość zrekrutowania utalentowanych kobiet do ich zespołów inwestycyjnych.

Program EIT zapewnia szkolenie z podstaw tego zawodu i łączy uczestniczki z możliwościami odbycia stażu w funduszach VC. Program szkoleniowy jest wspierany przez IE Business School, z którą liczą się czołowe głosy europejskiego ekosystemu.

Celem Women2Invest jest:

  • wspieranie kobiet z wykształceniem technicznym (STEAM) rozpoczynających karierę w przedsięwzięciach typu venture capital, szkoląc je w zakresie podstaw i zapewniając im dostęp do inwestorów.
  • zapewnienie inwestorom (Venture Capital, Corporate Venture Capital lub Corporate Venture Units) dostępu do grupy utalentowanych kobiet, które mogą zwiększyć różnorodność zespołów inwestycyjnych.

Termin złożenia aplikacji upływa 25 czerwca 2024 roku.

Link do aplikacji znajdziesz tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.