Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty na temat współpracy z Ukrainą w EIT Manufacturing

EIT Manufacturing wraz z SBŁ – Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów (PIAP) oraz Ukrainian Automative and Mobility Cluster, zapraszają firmy ukraińskie oraz przedstawicieli środowiska akademickiego do udziału w warsztatach na temat współpracy z EIT Manufacturing. Zaproszenie skierowane jest także do polskich uczestników zainteresowanych współpracą z obiema stronami.

Wydarzenie odbędzie się 23 listopada 2022 w siedzibie Łukasiewicz – PIAP (Aleje Jerozolimskie 202, Warszawa) oraz online w godz. 9.30 – 16.00. Zapraszamy do rejestracji

EIT Manufacturing to Wspólnota EIT, która łączy rosnącą sieć czołowych partnerów przemysłowych, wiodące instytucje akademickie i badawcze z całego regionu oraz innowacyjne start-upy, scale-upy i MŚP. Celem  działań Wspólnoty jest animowanie europejskiego sektora produkcyjnego i uczynienie Europy i jej sektora wytwórczego bardziej konkurencyjnymi i zrównoważonymi. EIT Manufacturing łączy i integruje obszary edukacji, innowacji i tworzenia biznesu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.