Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Stowarzyszenie PolDoc

  • Opublikowano: 5 października 2015
  • Autor: redakcja

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc pozostaje apolityczne i niezwiązane instytucjonalnie z żadną uczelnią wyższą, podmiotem prywatnym czy publicznym w Polsce lub za granicą.

Działalność Stowarzyszenia PolDoc podporządkowana jest dbałości o prestiż dyplomu doktora oraz wspieraniu rozwoju karier doktorskich w sektorach zarówno publicznym jak i prywatnym, bez faworyzowania żadnej specjalizacji naukowej.

Ekipa Stowarzyszenia składa się zarówno z młodych naukowców, jak i z przedsiębiorców oraz z osób zatrudnionych w sektorze prywatnym i publicznym. Stowarzyszenie jest aktywnie wspierane przez szkoleniowców różnych dziedzin oraz specjalistów w dziedzinach nauk społecznych i prawniczych. Większość członków posiada wykształcenie międzynarodowe.

W ramach projektu PolDoc prowadzona jest działalność informacyjna, doradcza i szkoleniowa. Stowarzyszenie uczestniczy także w międzynarodowych projektach dotyczących roli nauki w życiu społecznym oraz w rozwoju gospodarczym

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.