Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ruszyła Akademia Managera Horyzontu Europa

21 września 2022 r. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Akademia Managera Horyzontu Europa, na którym gościliśmy blisko 900 uczestników, a na spotkaniu towarzyszącym 22 września br. – prawie 500 słuchaczy. To największy cykl szkoleniowy, jaki dotąd oferowaliśmy polskim jednostkom chcącym uczestniczyć w Programach Ramowych UE.

Akademia Managera Horyzontu Europa (HE) została zorganizowana przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, umiejscowiony w NCBR, wspólnie z siecią Horyzontalnych Punktów Kontaktowych.

Akademia składa się łącznie z 12 cotygodniowych modułów informacyjno-szkoleniowych, wzbogaconych o spotkania towarzyszące, podczas których prezentowane są dobre praktyki beneficjentów.

W ramach modułów odbywających się w każdą środę, poprowadzimy Państwa „krok po kroku” przez program HE według koncepcji „od pomysłu do projektu” oraz zapoznamy Państwa z procesem raportowania, rozliczania kosztów i audytowania.

Natomiast w ramach spotkań towarzyszących, które odbywają się w wybrane czwartki, przedstawimy dobre praktyki beneficjentów, niezwykle przydatne podczas przygotowania wniosków i realizacji projektów.

Uczestnicy co najmniej 10 modułów, po pozytywnym zaliczeniu testów z wiedzy po każdym module, otrzymają zaświadczenie ukończenia Akademii Managera HE.

Cały cykl odbywa się w formule online, a udział w Akademii jest nieodpłatny.

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszym przedsięwzięciem, kolejną edycję Akademii Managera planujemy uruchomić już w 2023 r.

Wszystkie nasze szkolenia znajdziesz w zakładce Wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.