Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Program Eurostars-2

To program Inicjatywy EUREKA i Unii Europejskiej wspierania, w oparciu o art. 185 Traktatu Europejskiego, projektów realizowanych przez małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące badania. Nowością w stosunku do innych programów jest plan wdrożenia rezultatów projektu w okresie do 2 lat od jego zakończenia. Program Eurostars jest realizowany w oparciu o sieć Narodowych Biur EUREKI, przedstawicieli państw członkowskich w Grupie Wysokiego Szczebla EUREKI oraz Sekretariat EUREKI. Obecnie, program Eurostars-2 (lata 2014-2020) otwarty jest dla uczestników z 36 państw zrzeszonych w EUREKA (28 państw członkowskich UE i 8 państw stowarzyszonych z 7. PR).

Konsorcjum powinno składać się z przynajmniej jednego MŚP wykonującego działania B+R w międzynarodowej współpracy z innym MŚP lub innego typu jednostkami z danego łańcucha dostaw (tj. uniwersytety, instytucje badawcze).

Szczegółowe informacje: Eurostars lub NCBR.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.