Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Programy akceleracyjne dla startupów i MŚP działających w obszarze mobilności miejskiej

EIT Urban Mobility zaprasza startupy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa pracujące w obszarze mobilności miejskiej do udziału w programach akceleracyjnych realizowanych wspólnie z polskim HUBem w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny.


Programy Market Readiness Accelerator oraz Raptor

Market Readiness Accelerator – zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2024 r. Program kierowany jest do startupów na wczesnym etapie działających w obszarze mobilności miejskiej. Program wspiera przedsiębiorców w budowaniu spójnej koncepcji biznesowej oraz pomaga uniknąć najczęstszej porażki nowotworzonych startupów: niedopasowania produktu do rynku.

W programie czekają na Ciebie:

  • wsparcie finansowe dedykowane rozwojowi firmy,
  • 6-miesięczny program akceleracyjny dający możliwość dostępu do miast i inwestorów,
  • bilety na światowy kongres Tomorrow.Mobility,
  • dostęp do innych możliwości finansowania na kolejnych etapy rozwoju.

Dowiedz się więcej podczas webinarium, które odbędzie się 15 marca 2024 o godzinie 11:00
REJESTRACJA

Celem programu Rapid Applications for Transport (RAPTOR) jest wsparcie europejskich miast i regionów stojących w obliczu wyzwań związanych z postępującą zmianą klimatu. Konkurs RAPTOR łączy europejskie miasta stojące przed wyzwaniami związanymi z mobilnością miejską ze startupami posiadającymi innowacyjne rozwiązania. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja 2024 r.

Dlaczego warto wziąć udział? 

Konkurs oferuje grant pieniężny oraz wsparcie mentorów, a efektem końcowym jest stworzenie produktu (MVP), który w ramach projektu będzie testowany w wybranym mieście, a następnie będzie mógł stanowić przedmiot współpracy z miastami na warunkach komercyjnych.

Dowiedz się więcej podczas webinarium, które odbędzie się 18 marca 2024 o godzinie 10:00
REJESTRACJA

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.