Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Program EIT Food TeamUp łączy innowatorów z biznesmenami

Masz technologię, która może zmienić system żywnościowy, ale potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi biznesową stronę rozwoju startupu? A może masz umiejętności i doświadczenie potrzebne do zbudowania udanego startupu rolno-spożywczego? Zgłoś się do programu TeamUp, który łączy innowacyjnych technologów z przedsiębiorczymi biznesmenami i wspiera ich na drodze do współtworzenia prawdziwie wpływowych przedsięwzięć rolno-spożywczych. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca 2023.

TeamUp to 6-miesięczny program sponsorowany przez EIT Food – wiodącą europejską inicjatywę w zakresie innowacji w branży spożywczej. TeamUp ma na celu łączenie czołowych technologów z przedsiębiorczymi profesjonalistami biznesowymi, zapewniając im narzędzia i wsparcie potrzebne do współtworzenia wpływowych przedsięwzięć rolno-spożywczych.

W ramach TeamUP EIT Food poszukuje osób, które posiadają innowacyjną technologię rolno-spożywczą lub posiadają umiejętności i doświadczenie potrzebne do zbudowania udanego startupu rolno-spożywczego.

Program TeamUp składa się z czterech faz:

1. Rekrutacja: Aplikuj jako technolog, startup na wczesnym etapie lub profesjonalista biznesowy.
2. Matchmaking: EIT Food ułatwi proces znalezienia idealnego współzałożyciela.
3. Eksploracja: W tej 3-miesięcznej fazie zespoły otrzymują szkolenia, coaching i wsparcie ekspertów, a także stypendium w wysokości 2000 euro na zespół w celu opracowania propozycji wartości i modelu biznesowego.
4. Ukończenie Programu: Zespoły prezentują swoje doświadczenia i plany na przyszłość, przy czym najbardziej obiecujące zespoły otrzymują dofinansowanie z EIT Food (do 40 000 euro).

Link do rekrutacji.

Aplikacje można składać do 2 czerwca 2023 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.