Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Opieka zdrowotna w niewydolności serca – przetarg na usługi

W ramach projektu TIQUE, finansowanego przez UE, ogłoszono otwarcie przetargu na usługi badawczo-rozwojowe, w ramach których opracowywane są oryginalne i innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę leczenia pacjentów z zaawansowaną niewydolnością serca i złożonymi potrzebami w zakresie opieki. Oferty należy składać do 15 września 2022 r.

Do składania ofert zaproszone są wszystkie zainteresowane podmioty rynkowe oferujące zintegrowane rozwiązania w zakresie opieki oparte na technologii, gotowe opracować i wdrożyć predykcyjny, profilaktyczny, spersonalizowany i partycypacyjny model usług opieki zdrowotnej dla pacjentów z niewydolnością serca. Planuje się, że testy odbędą się w Barcelonie, regionie Västerbotten i Avellino.

Termin składania ofert to  15 września 2022 r.

Zaproszenie do składania ofert zostało opublikowane na stronie internetowej projektu TIQUE, a także ogłoszone za pośrednictwem oficjalnego kanału UE Tender Electronic Daily. W celu promowania zaproszenia do składania ofert w ramach TIQUE, zamawiający zorganizują dwa warsztaty wyjaśniające dla potencjalnych oferentów. Rejestracja na pierwszy z nich jest już otwarta.

  • 30 czerwca 2022 g. 11:00 – 12:00 webinarium dotyczące procesu przetargowego First Explanatory Workshop about TIQUE PCP [REJESTRACJA]
  • 21 lipca 2022Second Explanatory Workshop about TIQUE PCP

Aby poznać termin otwarcia rejestracji na drugie wydarzenie prosimy śledzić profil TIQUE w mediach społecznościowych:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.