Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nanotechnologie i zaawansowane materiały dla zrównoważonej Europy

W dniach 11-13 czerwca 2023 w Lund (Szwecja) odbędzie się kolejna edycja EuroNanoForum. Projekt sieci Krajowych Punktów Kontaktowych Klastra 4 (komponent przemysłowy) NCP4Industry (którego partnerem jest NCBR), będzie aktywnym uczestnikiem tego forum, organizując zajęcia zarówno dla NCP, jak i uczestników konferencji.

Przedstawicieli projektu można będzie spotkać na stoisku NCP4Industry, które umożliwi bezpośredni kontakt i skorzystanie z naszych bezpłatnych usług, w tym informacji, między innymi o projekcie, selekcji tematów, zasadach uczestnictwa, kontroli przed złożeniem wniosku.

Przedstawiciele projektu wezmą udział w dwóch sesjach poświęconych: inicjatywie AMI 2030 (12 czerwca) oraz zaawansowanym materiałom i produkcji (13 czerwca). 

Ta międzynarodowa konferencja organizowana co dwa lata, gromadzi przemysł, środowisko akademickie, decydentów i innych interesariuszy, zainteresowanych rozwojem nanotechnologii i zaawansowanych materiałów.  

EuroNanoForum 2023 oferuje możliwość zapoznania uczestników ze zmianami w zakresie Zielonego Ładu, podwójnej transformacji oraz odporności naszych społeczeństw i gospodarek, znajdując odzwierciedlenie w tematyce konkursów klastra 4 (Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna) w ramach europejskich programów badawczych. 

Zaawansowane materiały i nanotechnologie są postrzegane jako jedna z kluczowych technologii prorozwojowych. Nacisk kładzie się na globalną konkurencję branż napędzanych przez nowe technologie na całym świecie oraz na wartość dodaną umożliwiającą obywatelom aktywne wspieranie tych technologii, zwłaszcza gdy mają one wpływ na ich codzienne życie. 

Więcej informacji na temat konferencji wraz z rejestracją znajduje się pod linkiem.

Czekamy na Państwa w Lund!
Zespół Klastra 4 – Technologie Przemysłowe 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.