Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Fot. Łukasiewicz – ORGMASZ

KPK/NCBR partnerem strategicznym Horizon4Poland

Gorący tydzień na arenie międzynarodowej z udziałem przedstawicieli KPK

Urozmaicony kalendarz odbywających się w tym tygodniu eventów nakreślił harmonogram obecności przedstawicieli Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej na wielu wydarzeniach.

Naszych ekspertów można było spotkać przede wszystkim na obleganym stoisku KPK zorganizowanym w ramach European Hydrogen Week w Brukseli, ale także na konferencji polsko-norweskiej dot. misji, na EUSPA Space Downstream Innovation Day w Pradze, Quantum Technologies w Madrycie, aż po konferencję networkingową Horizon4Poland ’23, która  odbywała się w nowoczesnych wnętrzach zrewitalizowanej Fabryki Norblina w Warszawie w dniach 21-22 listopada 2023.

Byliśmy obecni zarówno na sesjach tematycznych, jak i przy wspólnym stoisku NCBR.

Z uczestnikami rozmawialiśmy o szansach, możliwościach pozyskiwania środków w ramach HE i o konkretnym wsparciu, jakiego mogą udzielić nasi eksperci, służąc swoim ponad 20-letnim doświadczeniem.  Wszystkie spotkania, rozmowy, konsultacje,  nawiązywanie nowych kontaktów przy tego rodzaju spotkaniach  pozwalają zintensyfikować nasze codzienne działania i dotrzeć do szerszego kręgu zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy z Komisji Europejskiej.

Była to kolejna okazja do pokazania kompleksowej oferty razem z organizatorem wydarzenia i zarazem koordynatorem Branżowych Punktów Kontaktowych (BPK) – Instytutem Organizacji i Zarządzania w Przemyśle – Łukasiewicz Orgmasz. BPKi zostały powołane – z inicjatywy KPK – w 2022 r. przy wybranych Instytutach Sieci Badawczej Łukasiewicz, w celu uzupełnienia oferty KPK PB UE i Sieci HPK. Ich zadaniem jest intensyfikacja udziału polskich podmiotów w partnerstwach europejskich.

Więcej o obrazie naszego krajowego systemu wsparcia, można dowiedzieć się z filmiku przygotowanego specjalnie dla uczestników konferencji Horizon4Poland.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.