Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konsultacje tematyki konkursu Driving Urban Transition na 2024 r.

Sekretariat partnerstwa Horyzontu Europa Driving Urban Transitions (DUT) zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych na temat priorytetów konkursu Driving Urban Transitions Partnership na nadchodzący rok 2024.

Konsultacje mają na celu zidentyfikowanie najpilniejszych wyzwań i priorytetów miejskich, które pozwolą miastom stać się bardziej zrównoważonymi, włączającymi, neutralnymi dla klimatu i lepszymi do życia dla mieszkańców. Aby wziąć udział w konsultacjach prosimy o wypełnienie ankiety 

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat ankiety i sposobu, w jaki jest ona zintegrowana z naszym ogólnym procesem konsultacji, zapraszamy na stronę internetową DUT.

Ankieta obejmuje trzy priorytety tematyczne oraz jedną sekcją dotyczącą priorytetów przekrojowych. Można wyrazić swoją opinię w jednej, dwóch lub wszystkich sekcjach ankiety. Dlatego czas na udzielenie odpowiedzi może wahać się od 20 do 60 minut. Ankietę można wypełnić do 19 stycznia 2024 r.

Sekretariat konkursu DUT zaprasza również wszystkich zainteresowanych programem do przyłączenia się do jednej z dwóch sesji AGORA Dialogue w dniu 30 stycznia 2024 r., aby przedyskutować bieżące wyzwania i priorytety miejskie oraz wnieść wkład w kształtowanie konkursu DUT 2024.

Więcej informacji:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.