Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkursy dla startupów z sektora surowców w EIT RawMaterials

EIT RawMaterials jako część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii  to europejska wspólnota partnerstw organizacji działających w zakresie edukacji, innowacji i przedsiębiorczości. EIT RawMaterials zaprasza do aplikowania w konkursach dedykowanych startupom z sektora surowcowego.

EIT RawMaterials Booster Call poszukuje najlepszych startupów i MŚP pracujących nad zrównoważonymi rozwiązaniami dla sektora surowcowego. Program Booster wspiera startupy i MŚP rozwijające innowacyjne produkty i usługi, które mogą mieć wpływ na sektor surowcowy lub przynieść korzyści partnerom EIT RawMaterials. Oprócz finansowania i usług dostosowanych do potrzeb beneficjentów, wybrane startupy i MŚP dołączą również do sieci partnerskiej EIT RawMaterials, aby uczestniczyć w największych wydarzeniach i zyskać rozpoznawalność za pośrednictwem kanałów sieci EIT RawMaterials.

Zgłoś się do Booster Call, aby otrzymać do 200 tys. euro finansowania i dostęp do sieci partnerów EIT RawMaterials w celu wsparcia swoich działań i zwiększenia ich skali.

Wnioski składać można przez cały rok, ale nabory zamykane są w trzech terminach:
8 kwietnia, 6 czerwca and 5 września 2022.

RawMaterials Accelerator to konkurs dla innowatorów oferujących przełomowe rozwiązania dla sektora surowców, który ma na celu identyfikowanie i objęcie mentoringiem startupów, tak aby jak najszybciej zaczęły dostarczać swoje innowacyjne produkty i usługi, a być może także stały się przyszłymi partnerami EIT RawMaterials.

Program ułatwia poznanie potencjalnych klientów z sieci partnerskiej EIT RawMaterials, którzy są gotowi wprowadzać innowacyjne rozwiązania. EIT RawMaterials łączy lokalne i krajowe ekosystemy z ogólnoeuropejską siecią infrastruktury umożliwiającej przeprowadzenie działań pilotażowych.

Program składa się z trzech faz: Eksploruj – Buduj – Wzrastaj. Każda faza ma określone cele, procesy i schematy finansowania. Wsparcie obejmuje coaching indywidualny i grupowy, finansowanie i zakotwiczanie startupów w ich lokalnych i krajowych ekosystemach.

W 2022 r. odbędą się dwa nabory wniosków do programu. Pierwszy z nich już się rozpoczął, a termin składania wniosków mija 8 kwietnia 2022 r. Kwota finansowania dla etapu 1. wynosi 10 tys. euro, podczas gdy dla etapu 2. i 3. będzie to łączna kwota 80 tys. euro.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.