Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs na opracowanie elastycznego i inteligentnego rozwiązania dla procesów produkcji

FundingBox Accelerator Sp. z.o.o w ramach projektu COROB ogłosił nabór wniosków w Open Call for Solutions. Celem konkursu jest integracja i testowanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności i elastyczności procesów produkcyjnych opartych na spawaniu łukowym poprzez zastosowanie współpracującego systemu składającego się z wielu robotów wykorzystującego techniki kontroli, monitorowania, kontroli i sztucznej inteligencji.

COROB jest projektem współfinansowanym przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont Europa. Jest koordynowany przez LORTEK z udziałem 8 partnerów konsorcjum z 5 krajów.

Rozpoczęcie naboru:  8 kwietnia 2024
Zakończenie naboru: 8 lipca 2024, godz. 17:00

COROB ma na celu opracowanie elastycznego, współpracującego i inteligentnego rozwiązania wielozadaniowego dla procesów produkcyjnych opartych na spawaniu łukowym (łączenie i produkcja addytywna), aby zaoferować nowe możliwości operacyjne, które pozwolą zwiększyć zarówno wydajność jak i poprawić elastyczność procesów przemysłowych.

Aplikować może indywidualny podmiot taki jak:

  • Startup
  • MŚP lub
  • Inne przedsiębiorstwa (nie otrzymują dofinansowania, tylko wsparcie techniczne).

W opisanym naborze 15 podmiotów otrzyma wsparcie finansowe w wysokości do 150,000,00 euro.

Opis tematów oraz ‘Guide for Applicants’

Aplikuj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.