Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Kalendarz wodorowy: konkursy i wydarzenia partnerstwa europejskiego Clean Hydrogen

Wszystkim zainteresowanym badaniami w zakresie wytwarzania i wykorzystania H2 polecamy wydarzenia związane z konkursami europejskiego partnerstwa instytucjonalnego ds. czystego wodoru Clean Hydrogen Joint Undertaking (JU).

CZYTAJ TAKŻE: Tematy nowych konkursów na projekty naukowe partnerstwa Clean Hydrogen

Prezentacja nowego programu pracy partnerstwa Clean Hydrogen JU na rok 2023. Nowe konkursy odnoszą się do kluczowych priorytetów zawartych w strategicznym programie badań i innowacji (SRIA), mających bezpośredni i wymierny wpływ na osiągnięcie celów partnerstwa. Polecamy zapoznanie się z dokumentem SRIA przyjętym 25 lutego 2022.

Program wydarzenia Rejestracja
  • 27 stycznia 2023 (online) Europejska mapa drogowa dolin wodorowych (09:30 – 12:00 CET)
Program

Rejestracja (otwarta do 12:00 CET 24 stycznia 2023)

  • 31 stycznia 2023 (online) wydarzenie uzupełniające dzień informacyjny nt. budowania konsorcjów w partnerstwie  (9:30-13:00 GMT).

Do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy (Innovate UK-KTN, Foreign, Commonwealth Development Office (FCDO) / UK Science & Innovation Network (SIN), Clean Hydrogen JU ) zapraszają organizacje ze wszystkich krajów. W ramach wydarzenia będzie możliwość prezentowania pomysłów na projekty w nowych konkursach i zapraszania do tworzenia konsorcjów na rzecz europejskiej współpracy w zakresie badań i innowacji. Organizacje będą miały możliwość przedstawienia 2-3-minutowej prezentacji na temat swojego pomysłu na projekt lub oferowanych możliwości.

Rejestracja

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.