Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

INNOVEIT – największe wydarzenie EIT w 10 miastach w Europie

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) zaprasza na cykl wydarzeń INNOVEIT. Dołącz do wydarzenia w jednej z 10 lokalizacji w Europie, aby spotkać przedsiębiorców i innowatorów wspieranych przez EIT oraz poznać bliżej kluczowe polityki i inicjatywy UE, takie jak Zielony Ład, Nowy Europejski Bauhaus, czy Fundusz Odbudowy UE, które dostarczają innowacyjnie rozwiązania dla Europy! INNOVEIT rozpocznie się 15 września, a zakończy szczytem w Brukseli 11 października 2022.

W wydarzeniach cyklu INNOVEIT udział wezmą przedstawiciele przemysłu i biznesu, najlepszych uczelni, czołowi badacze i naukowcy, inwestorzy i decydenci UE oraz start-upy – w tym europejskie „jednorożce”! Uczestnicząc w wydarzeniach dowiesz się, w jaki sposób działania EIT łączą ich wszystkich, aby napędzać innowacje w Europie. Poznasz najbardziej inspirujące innowacje stworzone przez społeczności EIT, rywalizujące o prestiżowe nagrody! Na koniec dowiesz się, jak Ty możesz dołączyć do EIT – bez względu na to, na jakim etapie swojej innowacyjnej podróży jesteś – od początku do końca, wsparcie EIT jest dostępne na każdym kroku.

Nadchodzące wydarzenie INNOVEIT:

Zapraszamy do udziału!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.