Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo na rzecz baterii

Batt4EU Partnership  (Batteries European Partnership)

Wizja partnerstwa w dziedzinie baterii polega na ustanowieniu najlepszego na świecie zrównoważonego europejskiego łańcucha wartości baterii o obiegu zamkniętym, aby napędzać transformację w kierunku społeczeństwa neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla. Ambicją partnerstwa jest przygotowanie i wyposażenie Europy do produkcji i komercjalizacji do 2030 r. w technologii baterii nowej generacji, poprzez zorientowany na wyniki program innowacji, który umożliwi wdrożenie bezemisyjnej mobilności i magazynowanie energii odnawialnej, przyczyniając się tym samym bezpośrednio do sukcesu Europejskiego Zielonego Ładu. Obejmie również długoterminowe badania nad przyszłymi technologiami akumulatorów, które są niezbędne dla zapewnienia długoterminowej konkurencyjności i światowego przywództwa w europejskim przemyśle akumulatorowym.

Partnerstwo obejmie następujące obszary:

Surowce, materiały zaawansowane, ogniwa, moduły, pakiety, zastosowanie, integracja, wycofanie z eksploatacji, procesy produkcyjne, systemy akumulatorów, technologie recyklingu.

Strona partnerstwa Batt4EU.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.