Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Eurostars-2

  • Opublikowano: 19 lutego 2014
  • Autor: redakcja

Program Eurostars-2

To program Inicjatywy EUREKA i Unii Europejskiej wspierania, w oparciu o art. 185 Traktatu Europejskiego, projektów realizowanych przez małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące badania. Nowością w stosunku do innych programów jest plan wdrożenia rezultatów projektu w okresie do 2 lat od jego zakończenia. Program EUROSTARS jest realizowany w oparciu o sieć Narodowych Biur EUREKI, przedstawicieli państw członkowskich w Grupie Wysokiego Szczebla EUREKI oraz Sekretariat EUREKI. Obecnie, program Eurostars (lata 2008-2013) otwarty jest dla uczestników z 33 państw zrzeszonych w Eureka (28 państw członkowskich UE i 5 państw stowarzyszonych z 7PR) + UE, Eurostars 2 powinien działać w tym samym zakresie.

Konsorcjum: powinno składać się z przynajmniej jednego MŚP wykonującego działania B+R w międzynarodowej współpracy z innym MŚP lub innego typu jednostkami z danego łańcucha dostaw (tj. uniwersytety, instytucje badawcze).

Szczegółowe informacje: http://www.eurostars-eureka.eu/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.