Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejskie partnerstwo poszukuje ekspertów w obszarze metrologii

Europejska Regionalna Organizacja Metrologiczna EURAMET działająca w dziedzinie tzw. metrologii naukowej i przemysłowej chciałaby zwiększyć liczbę recenzentów w swojej bazie danych, w szczególności z doświadczeniem w tematach konkursowych na 2024 r. w następujących obszarach metrologicznych:

  • Normative,
  • Green Deal,
  • Digital Transformation,
  • Research Potential.

W związku z tym zachęcamy Państwa do rejestrowania się na stronie EURAMET:

Zarejestruj się

Recenzenci EURAMET otrzymują wynagrodzenie i honorarium w takiej samej skali jak oceniający w Horyzoncie Europa.

Zachęcamy do rozpowszechniania tej informacji wśród wszystkich potencjalnych recenzentów w społecznościach naukowych i przemysłowych. Recenzenci nie mogą być jednak powiązani z  organizacją EURAMET, innymi Krajowymi Instytutami Metrologicznymi (NMI) i czy tzw. Desygnowanymi Instytutami (DI), aby zapobiec konfliktom interesów.

Przedstawicielem Polski w EURAMET, a zarazem członkiem tej organizacji, jest Główny Urząd Miar jako NMI. Członkami stowarzyszonymi są dwie Instytucje Desygnowane: Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu (INTiBS) oraz Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM.

Zespół Klastra 4 – Industry DKPK

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.