Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejskie partnerstwo Batt4EU opublikowało strategię w zakresie baterii

Partnerstwo Batt4EU opublikowało nowy strategiczny program badań i innowacji (SRIA) w zakresie baterii. 20 marca 2024 partnerstwo organizuje webinarium, aby przedstawić SRIA. Będzie można posłuchać angażujących dyskusji z ekspertami stojącymi za tą publikacją i przekonać się, w jaki sposób dokument ten na nowo zdefiniuje dynamikę europejskiego sektora baterii.

BATT4EU to współprogramowane partnerstwo ustanowione w ramach programu ramowego Horyzont Europa. Jest wynikiem współpracy Komisji Europejskiej i BEPA (Batteries European Partnership Association), łącząc interesariuszy branży baterii zainteresowanych uczestnictwem w programie Horyzont Europa.

W 2024 roku Partnerstwo opublikowało nowy strategiczny program badań i innowacji (SRIA) w zakresie baterii. Publikacja SRIA służy jako punkt odniesienia dla przemysłu, państw członkowskich, decydentów i badaczy, pozwalający na podkreślenie kluczowych wyzwań technologicznych, promowanie badań i innowacji oraz wyznaczanie priorytetów finansowania w całej Europie.

Dokument można pobrać tutaj:

Strategic Research and Innovation Agenda – BATT4EU (bepassociation.eu)

Zainteresowane instytucje mogą także zarejestrować się webinarium, które odbędzie się 20 marca br. , w godz. 10:00 – 11:30, a dedykowane będzie dyskusji o SRIA.

Zarejestruj się

Agenda webinarium: Agenda-Webinar-SRIA

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.