Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Trwa nabór w EIT Manufacturing RIS Call Leaders Women Innovators

W EIT Manufacturing dla krajów RIS trwa nabór na LEADERS – Women Innovators in Manufacturing at EIT Regional Innovation Scheme. Konkurs jest skierowany do innowatorek, które odgrywają wiodącą rolę w opracowywaniu rozwiązań wpisujących się w jeden z flagowych obszarów EIT Manufacturing. Zgłoszenia można składać do 18 lipca 2023.

Nagrody zostaną przyznane innowatorkom, pochodzącym z krajów kwalifikujących się do EIT RIS, które znacząco wpłynęły na ekosystem innowacji, przekształcając pomysły w nowe i zaawansowane produkty i/lub usługi z korzyścią dla ludzi i planety.

Struktura konkursu jest następująca: w pierwszej rundzie składania wniosków maksymalnie 60 kwalifikujących się kandydatek przejdzie szkolenie online. Po drugiej rundzie i ocenie nadesłanych zgłoszeń przez zewnętrznych ewaluatorów, sześć najwyżej sklasyfikowanych wnioskodawczyń zostanie zaproszonych na uroczystość wręczenia nagród. Podczas wydarzenia poznamy trzy zwyciężczynie, które otrzymają nagrody w wysokości 10 000 euro, 7 500 euro i 5 000 euro.

Więcej informacji na stronie EIT Manufacturing.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.