Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zmiana nazwy kursu EIT InnoEnergy z Master School na InnoEnergy Masters+

EIT InnoEnergy zmieniło nazwę kursu z Master School na InnoEnergy Masters+.

Inicjatywa EIT InnoEnergy Masters+ jest głęboko zintegrowana z ekosystemem wspólnoty InnoEnergy w celu zapewnienia studentom jak najlepszych doświadczeń edukacyjnych. Studenci mają możliwość zaangażowania się w branżowe projekty innowacyjne, wizyty studyjne i korzystają z wyjątkowych możliwości, które mają na celu rozwój ich kariery. Oprócz studiów na najlepszych europejskich uniwersytetach technicznych, studenci uzyskują również certyfikaty na poziomie magisterskim w takich obszarach jak innowacyjność, przedsiębiorczość i sztuczna inteligencja.

Przygoda studentów z EIT InnoEnergy Masters+ ma na celu transformację. Przed rozpoczęciem nauki studenci mogą wziąć udział w kursach przygotowawczych, aby upewnić się, że są gotowi na stojące przed nimi wyzwania akademickie.

Studenci mają do wyboru 3 ścieżki:

Ścieżka Academics+ składa się ze szkolenia teoretycznego i umiejętności stosowanych, które po ukończeniu studiów prowadzą do uzyskania dwóch stopni naukowych i maksymalnie trzech certyfikatów. Obejmuje najważniejsze tematy w sektorze energetycznym i zapewnia studentom szansę zastosowania swojej wiedzy poprzez projekty i staże w firmach w ekosystemie EIT InnoEnergy.

Ścieżka Kariery+ oferuje onboarding, wydarzenia związane z karierą i networkingiem, hackatony, wizyty w firmach oraz dostęp do mentorów i najlepszych ofert pracy.

Ścieżka CommUnity+ łączy studentów, absolwentów i nasz szerszy ekosystem poprzez inicjatywy takie jak działania społeczne, rozmowy z ekspertami i inne. Daje także studentom przewagę w wyborze tematów do prowadzenia grup tematycznych lub inicjatyw, które rozwijają ich karierę.

InnoEnergy Masters+ to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowego doświadczenia.

Link do aplikacji znajdziesz tutaj.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.