Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dołącz do programu EIT Food Seedbed Incubator!

Trwa nabór do programu EIT Food Seedbed Incubator. Inkubator jest przeznaczony dla początkujących przedsiębiorców i badaczy, których motywacją jest rozwiązywanie złożonych wyzwań stojących przed naszym systemem żywnościowym. Rekrutacja jest otwarta do 19 lutego 2024 r.

EIT Food Seedbed Incubator to 6-miesięczny program nieobjęty kapitałem własnym, w którym można zweryfikować potencjał komercyjny najbardziej obiecujących europejskich innowacji w celu uruchomienia zrównoważonych i skalowalnych przedsięwzięć technologii rolno- spożywczych w UE.

Jakie korzyści płyną z dołączenia do społeczności Inkubatora Seedbed EIT Food:

  • długoterminowy dostęp do największej i najbardziej dynamicznej społeczności zajmującej się innowacjami w branży spożywczej;
  • możliwości przetestowania innowacji z ponad 100 wiodącymi korporacjami, partnerami badawczymi i specjalistami z branży rolno-spożywczej;
  • możliwości otrzymania dofinansowania 10 000 euro nieobjętych kapitałem własnym, które mogą być przeznaczone na podróże na wydarzenia networkingowe w UE oraz wyjątkowe możliwości otrzymania zaproszenia na eksluzywne wydarzenia w ramach działań EIT Food;
  • możliwość współpracy z coachem w relacji 1:1;
  • możliwość nawiązania współpracy z innymi startupami społeczności inkubatora.

EIT Food wspiera wybrane technologie o wysokim potencjale w celu uruchomienia i budowania nowych przedsięwzięć w oparciu o potwierdzoną potrzebę rynkową.

Kto może wziąć udział?

Poniższe pytania pomogą Ci w uzyskaniu odpowiedzi:

  • Czy dysponujesz skalowalną technologią (w ramach laboratoryjnej weryfikacji koncepcji – TRL 4 min), która może pomóc w przekształceniu systemu żywnościowego?
  • Jesteś osobą fizyczną, zespołem, który jeszcze nie powstał, albo startupem w fazie pre-seed?
  • Czy Ty lub członek zespołu jesteś rezydentem lub obywatelem UE lub masz zamiar założyć firmę w UE lub kraju stowarzyszonym z programem Horyzont Europa?
  • Czy możesz zaangażować się minimum 8 godzin tygodniowo w okresie od maja do grudnia, aby wziąć udział w tym programie?

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem. Rekrutacja trwa do 19 lutego 2024 roku. 

Więcej informacji znajduje się bezpośrednio na stronie EIT Food Seedbed Incubator.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.