Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dla utalentowanych nowicjuszy w dziedzinie NMP

Dla utalentowanych nowicjuszy zespół projektu FIT-4-NMP organizuje szereg wydarzeń aktywizujących głównie początkujące jednostki w obszarze nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i nowych procesów produkcyjnych (NMP).

Fit4NMP: Top Innovators Workshop

Już 4 października 2023 r. w ramach tego projektu organizowane są w Luksemburgu warsztaty Top Innovators Workshop, wyjątkowe wydarzenie mające na celu wspieranie współpracy i innowacji w obszarze finansowania programu Horyzont Europa.

Organizatorzy chcą zgromadzić krajowych i międzynarodowych interesariuszy, w tym doświadczonych innowatorów i nowe podmioty, zainteresowanych finansowaniem z programu Horyzont Europa. Celem jest ułatwienie ukierunkowanych dyskusji, które utorują drogę do konkretnych możliwości współpracy związanych z:

  • Klastrem 4 i tematami dla przemysłu (destination 1 i 2) – termin składania wniosków upływa 7 lutego 2024 r.
  • Klastrem 5 i tematami dotyczącymi baterii (destination 2) – termin składania wniosków upływa 18 kwietnia 2024 r.

Potwierdzono udział czołowych innowatorów, a mianowicie Instytutu Leibniza (DE) i AristEng (LU).  Przewiduje się udział około 50 nowych członków, reprezentujących organizacje krajowe i międzynarodowe.

Rejestracja

.

FIT-4-NMP Tech Transfer Workshop

Kolejne wydarzenie, które odbędzie się 26-27 października 2023 r. w Bratysławie, skierowane jest do osób odpowiedzialnych za nawiązywanie współpracy między środowiskiem akademickim a przemysłem, chcących poszerzyć swoje umiejętności i pogłębić wiedzę na temat zawiłości współpracy badawczo-rozwojowej między środowiskiem akademickim a przemysłem. Uczestnicy mogą pochodzić z biur akademickich Transferu Technologii bądź jednostek odpowiedzialnych za współpracę z MŚP.

Rejestracja

Stypendium wyjazdowe do kwoty 800 euro dostępne jest dla przedstawicieli organizacji spełniających definicję Utalentowanego Nowicjusza FIT-4-NMP.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń publikowanych na stronach projektu i nawiązywania nowych kontaktów, aby zwiększyć możliwości współpracy w ramach zaproszeń do składania wniosków w programie Horyzont Europa.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej projektu FIT-4-NMP.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikowaniem lub masz pytania, skontaktuj się z fit-4-nmp@intelligentsia-consultants.com.

W imieniu Zespołu FIT-4-NMP

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.