Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Disruptive AI 2024 – nowy program dla startupów w EIT Digital

Wspólnota EIT pod przewodnictwem EIT Digital uruchomiła nowy program dla startupów działających w obszarze AI, który ma na celu pobudzenie innowacyjności sztucznej inteligencji w Europie poprzez wspieranie przedsięwzięć wysokiego ryzyka. Program zapewnia mentoring, tworzenie sieci kontaktów i możliwości inwestycyjne. Termin składania wniosków mija 20 sierpnia 2024 roku.

Dla kogo jest program?

Idealnym uczestnikiem programu jest europejska firma (MŚP) rozwijająca innowacyjną technologię opartą o sztuczną inteligencję, na wczesnym etapie rozwoju.

Startup powinien działać na rynku między 1-3 lata. Program nie jest przeznaczony dla osób indywidualnych ani dojrzałych przedsiębiorstw typu scale-up.

Dlaczego warto?

  • Spersonalizowany mentoring: Otrzymuj wskazówki ekspertów, aby udoskonalić swoją strategię innowacyjną i biznesową.
  • Możliwości inwestycyjne: Zaprezentuj ofertę szerokiemu gronu inwestorów i partnerów strategicznych.
  • Widoczność i rozpoznawalność: Zdobądź znaczące uznanie w ekosystemie sztucznej inteligencji UE.
  • Networking: Nawiąż kontakt z najlepszymi talentami, inwestorami i liderami branży.
  • Przyspieszony rozwój: uzyskaj dostęp do szkoleń i wsparcia, aby przyspieszyć rozwój i komercjalizację technologii sztucznej inteligencji.
  • Oszczędności: Skorzystaj z usługi o wartości ponad 5000 EUR za darmo, oszczędzając cenne zasoby na rozwój swojego startupu.

EIT Digital to jedna z dziewięciu Wspólnot Wiedzy i Innowacji działających w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii EIT. EIT stanowi integralną część Programu Ramowego Horyzont Europa.

Dowiedz się więcej i aplikuj TUTAJ

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.