Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Chcesz wspierać lokalne start-upy? Zostań hubem EIT Health w Polsce

EIT Health zaprasza firmy i organizacje z Polski do ubiegania się o status EIT Health Hub w ramach programu EIT Regional Innovation Scheme (EIT RIS). O status EIT Health RIS Hub mogą ubiegać się pojedyncze organizacje lub konsorcja składającego się z maksymalnie trzech organizacji. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 marca 2022 r.

EIT Health jako jedna z 8 Wspólnot Wiedzy i Innowacji KIC ma na celu:

  • Wzmacnianie europejskich systemów ochrony zdrowia,
  • Promocję lepszego zdrowia dla obywateli,
  • Przyczynianie się do zrównoważonej gospodarki zdrowotnej w Europie.

Proces selekcji RIS HUB realizowany jest w formie otwartego zaproszenia zarządzanego przez EIT Health InnoStars. Do udziału w procesie EIT Health zaprasza organizacje działające w lokalnym ekosystemie innowacji w ochronie zdrowia, doświadczone we wspieraniu przedsiębiorców i zdolne do organizowania lokalnych wydarzeń. Od 2022 r. powołany EIT Health RIS Hub będzie korzystać z finansowania EIT Health i pozyska uzupełniające, regionalne lub krajowe fundusze na przyszłe działania. EIT Health RIS Hub będzie angażować się w eksplorację lokalnej społeczności startupowej, organizować wydarzenia dla interesariuszy, warsztaty i szkolenia dla studentów, start-upów i talentów przedsiębiorczych oraz promować aktywności EIT Health.

Termin składania wniosków mija 14 marca 2022 o 17:00 CET.

Więcej informacji TUTAJ

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.