Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Aplikuj do nagrody Industry 5.0 Award 2023!

Komisja Europejska uruchomiła kolejną edycję konkursu o Nagrodę Przemysłu 5.0, poświęconego projektom finansowanym przez UE, których wyniki sprawiają, że przemysł europejski jest bardziej zorientowany na człowieka, odporny i zrównoważony. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 września 2023 r.

Kwalifikujące się projekty muszą uzyskać finansowanie z programu Horyzont 2020, programu Horyzont Europa lub Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Do udziału szczególnie zachęcane są startupy z sektora zaawansowanych technologii.

Projekty ubiegające się o Nagrodę 2023 powinny przedstawiać inspirujące i odpowiednie rozwiązania, odnoszące się do trzech głównych filarów Przemysłu 5.0:

Zachęcamy do zapoznania się z zeszłorocznymi finalistami.

Oficjalna data rozpoczęcia projektu musi przypadać po 31 sierpnia 2018 r., postępy projektów powinny być widoczne a wyniki powinny mieć wyraźne zastosowanie w przemyśle.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: RTD-INDUSTRY-5.0_AWARD@ec.europa.eu

Koncepcja nagrody jest przygotowywana we współpracy z European Factories of the Future Research Association (EFFRA), platformą przemysłową MANUFUTURE, Europejską Radą ds. Innowacji (EIC) i SMEs Executive Agency.

Więcej informacji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.