Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ruszyła druga edycja Akademii Managera

20 września 2023 r. rozpoczął się drugi cykl szkoleń mających na celu pomoc w zrozumieniu zasad systemu grantowego w programie Horyzont Europa – Akademia Managera. Jednocześnie dziękujemy Państwu za ogromne zainteresowanie. Rejestracja, którą otworzyliśmy 4 września o godz. 10:00, musiała zostać zamknięta już po godz. 14:00, po wyczerpaniu puli 1000 miejsc.

­­– To spektakularny sukces dający nam prawdziwą satysfakcję. Tak duże zainteresowanie Akademią świadczy o zapotrzebowaniu na rzetelne i merytoryczne szkolenia, które przeprowadzą uczestników »krok po kroku« przez procedurę aplikowania o środki oraz prowadzenia grantu. To dla nas również sygnał, że pierwsza edycja Akademii spotkała się z uznaniem naszych klientów – komentuje dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego w NCBR, Magdalena Bem-Andrzejewska.

Akademia Managera to podejście kompleksowe, ponieważ w sposób systematyczny wyjaśnia zasady finansowe i prawne Horyzontu Europa oraz dostarcza wiedzy i narzędzi umożliwiających sprawne ubieganie się o fundusze oraz realizację projektów. – Wnioskodawcy często potrzebują wskazówek i objaśnień, by trafnie wybrać właściwe dla nich działanie, a następnie przygotować jak najlepszy wniosek według określonych przez Komisję Europejską standardów. Jeśli udaje się zdobyć grant, sporym wyzwaniem pozostaje nie tylko merytoryczna realizacja projektu, ale też kwestie administracyjno-finansowe – wyjaśnia dyrektor M. Bem-Andrzejewska.

Akademia Managera 2023 to 9 modułów szkoleniowych oraz 9 spotkań towarzyszących, podczas których będą prezentowane dobre praktyki beneficjentów. Te nieodpłatne zajęcia rozpoczną się 20 września i zakończą 23 listopada br. Uczestnicy będą spotykać się online w każdą środę i czwartek przez 9 tygodni (z wyjątkiem 1 i 2 listopada), aby poznać cały cykl życia projektu w Programie Ramowym UE Horyzont Europa. Każde spotkanie potrwa od 1,5 do 2,5 godziny. Środowe spotkania merytoryczne kończyć się będą krótkim testem z wiedzy przekazanej danego dnia przez ekspertów.

W zeszłorocznej Akademii wzięło udział ponad 950 osób, a blisko 600 z nich otrzymało zaświadczenie o ukończeniu pełnego cyklu szkoleniowego.

Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości dopisania się na listę rezerwową Akademii Managera. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Akademii, informacje o naborze będą ukazywały się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy Państwa również do udziału w naszych wydarzeniach i szkoleniach, a także zapraszamy na indywidualne konsultacje z naszymi ekspertami.

Akademia Managera w Pulsie Biznesu

Akademia Managera szansą dla firm

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.