Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zostań ekspertem Horyzontu Europa

  • Opublikowano: 14 kwietnia 2023
  • Autor: redakcja

Skorzystaj z unikatowej szansy na zdobycie wiedzy o tworzeniu wniosków projektowych w programie Horyzont Europa, nabycie doświadczenia w ocenie wniosków o finansowanie projektów badawczych i innowacyjnych oraz zyskanie poczucia wpływu na kształtowanie unijnej polityki badawczo-rozwojowej i proinnowacyjnej. Zapraszamy do rejestracji jako ekspert w programie Horyzont Europa!

Rejestracja jest prosta i zajmuje tylko kilkanaście minut.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź zakładkę dotyczącą ekspertów KE. Obserwuj też nasze informacje o planowanych wydarzeniach, ponieważ w ramach kampanii „Zostań ekspertem Horyzontu Europa” będziemy w najbliższym czasie organizować spotkania, szkolenia i publikować materiały, które przybliżą sam proces rejestracji, a także zadania i obowiązki eksperta.

Już 29 maja 2023 zapraszamy na pierwsze szkolenie w tym cyklu pt. „Kim jest ekspert Programu Horyzont Europa? Dlaczego warto zostać ekspertem w Horyzoncie Europa?” [REJESTRACJA].

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.